Sweets with benefits

Toffee Licorice

Toffee Licorice
Toffee Licorice
Toffee Licorice
  • Load image into Gallery viewer, Toffee Licorice
  • Load image into Gallery viewer, Toffee Licorice
  • Load image into Gallery viewer, Toffee Licorice

Sweets with benefits

Toffee Licorice

Regular price €2,50
Sale price
€2,50
Regular price
Sold out
Unit price
per 

A CHEWY LICORICE TOFFEE MADE WITH NATURAL LICORICE EXTRACT COATED WITH TWEEKS OWN MILK CHOCOLATE AND DUSTED WITH PURE LICORICE. PALM OIL FREE.

IN THE BAG: TWEEK TOFFEE LICORICE.(65G)

 

Customer Reviews

Based on 2 reviews
50%
(1)
0%
(0)
50%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
E
E.
Mycket bra

Hej älskar detta godis

M
M.
Tummen upp

Älskar mixen av ashwagandha, lions mane och maca!

INGREDIENTS: Polydextrose (dietary fibre), isomaltooligo- saccharides*, cocoa butter, sweeteners (erythritol, steviol glycosides), lactose free whole milk powder, cocoa mass, ghee (milk), licorice extract, ammonium chloride, natural flavours, salt, emulsifier (E471, sunflower lecithin), acidity regulator (sodium bicarbonate). //Milk chocolate contains at least 25% cocoa. May contain traces of peanuts, nuts, wheat, soy. *source of glucose. Contain sweeteners.

NUTRITIONAL FACTS/100G: Energy 1250kJ/300 kcal, Fat 18 g, of which saturated fat 10 g, Carbohydrates 19 g, of which sugars 4,3 g, of which polyols 9,8 g, Fibre 50 g, Protein 2,9 g, Salt 0,86 g.

Produced in Sweden for Tweek AB.
Contact: www.tweeksweets.com. Store in a cool, dry place.

This bag contains

Toffee Licorice

Tweek Toffee Licorice

  • Regular price
    €3,00
    Sale price
    €3,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out