Sweets with benefits

Toffee Caramel

Toffee Caramel
Toffee Caramel
Toffee Caramel
  • Load image into Gallery viewer, Toffee Caramel
  • Load image into Gallery viewer, Toffee Caramel
  • Load image into Gallery viewer, Toffee Caramel

Sweets with benefits

Toffee Caramel

Regular price €2,50
Sale price
€2,50
Regular price
Sold out
Unit price
per 

A CHEWY, RICH TOFFEE MADE WITH NATURAL VANILLA FLAVOUR COATED WITH TWEEKS OWN MILK CHOCOLATE. PALM OIL FREE.

IN THE BAG: TWEEK TOFFEE CARAMEL.(65G)

 

INGREDIENTS: Polydextrose (dietary fibre), isomaltooligo- saccharides*, cocoa butter, sweeteners (erythritol, steviol glycosides), lactose free whole milk powder, cocoa mass, ghee (milk), salt, natural flavours, emulsifier (E471, sunflower lecithin), glazing agents (gum arabic, shellac), vegetable oil (coconut), acidity regulator (sodium bicarbonate). //Milk chocolate contains at least 25% cocoa. May contain traces of peanuts, nuts, wheat, soy. *source of glucose. Contain sweeteners.

NUTRITIONAL FACTS/100G: Energy 1300kJ/310 kcal, Fat 18 g, of which saturated fat 11 g, Carbohydrates 18 g, of which sugars 4,5 g, of which polyols 9,8 g, Fibre 50 g, Protein 3,4 g, Salt 0,63 g.

Produced in Sweden for Tweek AB.
Contact: www.tweeksweets.com. Store in a cool, dry place.

This bag contains

Toffee Caramel

Tweek Toffee Caramel

  • Regular price
    €3,00
    Sale price
    €3,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out